Showbiz

Gjendet i vdekur aktori i Twilight dhe e dashura e tij

Gjendet i vdekur aktori i Twilight dhe e dashura e tij

Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij 27 vjeçe janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Las Vegas. Mendohet se janë ndarë nga jeta që një javë më parë, më 13 maj dhe pranë tyre janë gjetur gjurmë droge. Për këtë arsye paraprakisht si shkak i vdekjes është përcaktuar mbidoza.

Gjendet i vdekur aktori i Twilight dhe e dashura e tij

Boyce u bë i njohur përmes rolit të një gjimnazisti në filmin “Twilight”, në vitin 2008.

*Burimi BBC