Showbiz

Greis Petroviç sërish shtatzënë

Greis Petroviç sërish shtatzënë

Greis Petroviç është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Lajmi është publikuar fillimisht nga Bordo.al së bashku me disa foto ekskluzive të Greis me barkun e rrumbullakosur.

Greis Petroviç sërish shtatzënë

Greis, modele, sipërmarrëse dhe njëherësh nusja e djalit të Zonjës Tefta, e njohur për programit e gatimit, u bë nënë për herë të parë në 2018-ën. Mësohet se pas vajzës, këtë herë do bëhet me djalë i cili lind në dhjetor.