Showbiz

Hailey Bieber u përgjigjet njerëzve që i thonë se vodhi Justin nga Selena: Është koha të dini të vërtetën!

Hailey Bieber u përgjigjet njerëzve që i thonë se vodhi

Hailey Bieber është gati të ndajë të vërtetën e saj në lidhje me polemikat që janë përhapur në rrjet në lidhje me bashkëshortin e saj, Justin Bieber dhe Selena Gomez.

Edhe pse modelja festoi së fundmi përvjetorin e saj të katërt të martesës me bashkëshortin Justin Bieber, ajo është e vetëdijshme se ende mbeten pikëpyetje për marrëdhënien e tyre dhe fundin e romancës së tij me Selena Gomez.

Hailey Bieber u përgjigjet njerëzve që i thonë se vodhi

Në një intervistë, e cila do të publikohet në datën 28 shtator Hailey pyetet: Njerëzit ishin të fiksuar që [Justin dhe Selena] të ishin bashkë. A ke qenë në një marrëdhënie romantike me Justin në të njëjtën kohë me të?

"Kjo është kaq e çmendur sa nuk kam folur kurrë për këtë. Shumë urrejtje vijnë nga njerëz që thonë "Oh, ti e vodhe atë". Është koha që njerëzit të dinë të vërtetën, sepse ka një të vërtetë”, thotë Hailey në një teaser të publikuar.

Hailey Bieber u përgjigjet njerëzve që i thonë se vodhi

E vërteta sipas Hailey, do të mësohet kur të publikohet intervista e plotë në 28 shtator.