Showbiz

Harry & Meghan bëjnë planet e fundvitit dhe vendosin a do shkojnë Angli për të festuar

Harry & Meghan bëjnë planet e fundvitit dhe vendosin a do

Disa detaje nga planet e Harry-t dhe Meghan i ka nxjerrë një burim afër tyre, për Vanity Fair.

Dukët e Sussex nuk do shkojnë në Angli për Krishtlindje e për të festuar. Ato do t`i kalojnë ditët e fundit të vitit në Kaliforni.

Sipas të njëjtit burim çifti është shumë i lumtur për Krishtlindjet e para që do kalojnë në Amerikë.

Sigurisht që kanë plane edhe për të takuar familjen e Harry-t, por në janar të vitit që vjen. E gjitha varet në fakt nga situata me pandeminë dhe hapjen e rrugëve.

*Burimi Vanity Fair