Showbiz

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul Bova shfaqet i transformuar me 20 kg më pak

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul

Raoul Bova u shfaq dukshëm më i hollë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë, nën shoqërinë e partneres së tij, aktores dhe modeles Rocio Munoz Morales. Aktori pohoi atë që dukej në fakt, se ka humbur 20 kg dhe se ndihet i lumtur dhe plot energji.

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul

“Humba nënën dhe babanë në vetëm një vit e gjysmë me diferencë nga njëri-tjetri. Puna nuk po më shkonte shumë mirë, sepse isha e sëmurë: kisha thyer këmbën dhe trajtimi e qëndrimi në shtrat bënë të shtoja 20 kg. Derisa në një moment i thashë vetes ‘Mjaft’”, tha Raoul Bova në një intervistë për Sorrisi e Canzoni.

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul

Po si ia doli t`i rrëzonte 20 kilogramët?

“Unë stërvitem çdo ditë, bëj not në 5 të mëngjesit dhe në 7 të mëngjesit jam i lumtur dhe plot energji”, ka treguar aktori.

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul

‘Humba nënën, babain dhe theva këmbën’. Raoul

*Burimi Huffington Post