Showbiz

Infektohet me Corona Fabrizio Corona, ish-gruaja e alarmuar: Po vë në rrezik jetën e djalit

Infektohet me Corona Fabrizio Corona, ish-gruaja e alarmuar: Po vë në

Ish-paparaci Italian Fabrizio Corona është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka dhënë Nina, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij Carlos. Nina shkruan në rrjete sociale se është detyruar të telefonojë policinë pasi Fabrizio ka thyer rregullat e izolimit. Duke e ditur që kishte dalë pozitiv nga tamponi ka ftuar në shtëpi djalin dhe po bëjnë stërvitje bashkë. Nina e ka me fakte sepse ai ka publikuar edhe foto me djalin. Sipas saj Fabrizio e ka thyer gjatë gjithë këtyre ditëve karantinën duke dalë e takuar njerëz.

Infektohet me Corona Fabrizio Corona, ish-gruaja e alarmuar: Po vë në

Në Itali janë rritur rastet e infektimeve sërish dhe kryeministri ua ka lënë në dorë kryebashkiakëve shtrëngimin e rregullave në varësi të situatës në çdo rajon dhe qytet.

*Burimi Il Messaggero