Showbiz

Jam e lirë! Këngëtarja nga Kosova shërohet nga virusi dhe tani po pushon në bregdetin e jugut

Jam e lirë! Këngëtarja nga Kosova shërohet nga virusi dhe

Adelina Thaçi u infektua me koronavirus dhe në rrjetet socile tregon përjetimet teksa apelonte dhe qytetarët të tregonin kujdes. Por ditët e karantinës përfunduan, këngëtarja ka kryer testin dhe tani ka rezultuar negative, pa koronavirus.

Në një postim të fundit në rrjetet sociale, këngëtarja tregon se tanimë ka nisur pushimet me familjen në bregdetin shqiptar të Sarandës:

 “Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#iamfree#vacationvibes2020???? #sarandacity #withmyfamily?

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on