Showbiz

Je shembull i dobët! Videoja e Shakirës në makinë kritikohet nga fansat

Je shembull i dobët! Videoja e Shakirës në makinë kritikohet

Një video e postuar nga Shakira për të lajmëruar albumin e saj të ri, nuk është pritur mirë nga fansat.

Duke xhiruar nga makina e saj, këngëtarja shfaqet në timon ndërsa dëgjon muzikë, e shoqëruar nga një mikeshë e saj.

“Duke i dhënë makinës me mikeshën time më të mirë. Me volumin e lartë”, ka shkruar Shakira në video, duke i ftuar fansat e saj në këtë moment lumturie dhe feste.

Mirëpo, ndërsa shumë fansa e uruan për albumin e ri, të tjerë ngritën shqetësime mbi sigurinë dhe i quajtën veprimet e saj të rrezikshme.

Kritikët vunë në dukje pamaturinë e regjistrimit të një videoje gjatë kohës që ajo i jep makinës, duke e etiketuar Shakirën si të papërgjegjshme dhe një shembull të dobët për miliona ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)