Showbiz

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dorë për dore në qytetin e dashurisë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dorë për dore në qytetin e

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po shijojnë qytetin e dashurisë, Parisin, pas dasmës së tyre surprizë.

Të porsamartuarit u panë herët në mëngjes në një park ku kaluan më shumë se dy orë duke u puthur dhe përqafuar.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dorë për dore në qytetin e

Lopez dhe Affleck dolën dhe për një shëtitje me fëmijët e tyre si dhe bënë shoping në një dyqan.

Dorë për dore, e herë duke dhuruar përkëdhelje ata nuk e lëshuan njëri-tjetrin.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dorë për dore në qytetin e

Ben dhe Jennifer u panë edhe duke u afruar në një restorant pranë Champs-Élysée, sërish dorë për dore.

Yjet qëndruan rreth dy orë në restorantin luksoz dhe klubin e vallëzimit, përpara se të ktheheshin në hotelin e tyre në një udhëtim romantik gjatë natës.

Disa muaj pasi zbuluan fejesën e tyre në prill, çifti mori një licencë martese në Clark County, Nevada, fundjavën e kaluar. Lopez dhe Affleck më pas u martuan në një ceremoni të vogël.