Showbiz

JLo dhe Ben u mbyllin gojën të gjithëve

JLo dhe Ben u mbyllin gojën të gjithëve

Pas lajmeve të shumta për ndarjen e tyre, JLo dhe Ben Affleck janë parë së bashku në publik. Ata janë fotografuar në rrugë bashkë pas më shumë se një muaji. Jennifer mban një buqetë me lule në dorë ndërsa bisedon me Ben.

Lajmet për ndarjen e tyre u përhapën pasi dyshja në disa evente radhazi nuk janë parë bashkë. I fundit ishte Met Gala ku Jenn parakaloi vetëm në tapetin e kuq dhe në after party.