Showbiz

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka vendosur të mos ndryshojë kurrë më në peshë

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Që Jonida Maliqi ka humbur peshë, kjo është e dukshme, siç është edhe shija e saj e hollë në përzgjidhjen e veshjeve. Ajo që nuk dinim është se ka vendosur të mos shtojë kurrë më peshë. Jo se ka qenë ndonjëherë e shëndoshë, por një pjesë të mirë të rrobave në masën M i ka nxjerrë në shitje. Të gjitha marka. Të gjitha si të reja. Të gjitha mund të porositen në faqen e Instagramit Alamode.al.

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Linku i faqes

Dikush që e ndjek rregullisht e ia di postimet përmendësh e kupton se fustani i zi për shembull, kjo xhaketa e bardhë me lule dhe fustan-xhaketa gri qëndrojnë në gardërobën e saj prej dy vitesh.

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida ka postuar edhe foto me to, nga ato profesionalet që nuk i ka të pakta në Instagram. Ja për shembull, xhaketën e bardhë e vishte në kohën kur sapo shkurtoi flokët dhe e kombinonte me pantallona jeshille.

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Kurse fustanin e zi me tyl për shembull e ka veshur në një event mes miqsh. Nëse zgjedh një prej tyre dhe nëse s`ke ide kombinimi, fotot e Jonidës të vijnë sërish në ndihmë. Shfletoje Instagramin!

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Jonida po i shet të gjjtha veshjet M! Që do të thotë se ka

Tiranapost.al