Showbiz

Jonida Vokshi kujton me nostalgji ditët para izolimit: Kur askush nuk e dinte se ç'na priste

Jonida Vokshi kujton me nostalgji ditët para izolimit: Kur askush nuk e

Jonida Vokshi, që po i kalon ditët e izolimit bashkë me bebin tek barku, ka ndarë me miqtë një ditë të zakontë të sajën, pak ditë para karantinimit kur askush nuk e dinte se ç'na priste dhe kur gjithçka e merrnim për të mirëqenë.

Jonida shkruan:  

Fare pak dite para izolimit!Kur askush nuk e dinte cfare na priste!Kur ende nuk ja dinim rendesine edhe gjerave me te vogla qe tani duken shume!
Thjesht kam dale nga shtepia,i kam hypur makines,kam pire kafen ne nje vend me shume njerez, kam shkuar tek @florescenter per te bere make-up tek @makeupbyanadervishi e per te shkuar per te xhiruar gjysem finalen e “Top Talent 3” ne Top Channel, gjithashtu me shuuumeee njerez.Pra...nje dite dhe rutine mese normale dhe e zakonshme... per te cilen sot me ka marre malli aq sa nuk mund ta pershkruaj.
Ju lutem qendroni neper shtepia dhe le te kujdesemi te zbatojme cdo informacion dhe rregull qe tashme e dime qe duhet, qe e gjithe kjo te mbaroje sa me shpejt!Nuk ja dalim dot, nese nuk ndihmojme te gjithe veten dhe njeri tjetrin!