Showbiz

Jonida Vokshi tregon ndjesinë e të bërit shooping për beben

Jonida Vokshi tregon ndjesinë e të bërit shooping për beben

Nuk është njësoj të bësh shooping për dikë tjetër si për veten tënde. Aq më tepër kur bëhet fjalë për një bebe që pritet të vijë në jetë. Jonida Vokshi ka treguar ndjesinë e saj kur doli të bëjë shooping për fëmijën e parë, një vajzë të vogël që do të vijë shumë shpejt në jetë.

Në një postim në Instagram, Jonida ka postuar foto me plot çanta me produkte të bebes dhe shkruan:

Ne qindra e mijra here qe kam bere shopping per vetem time, asnjehere nuk kam perjetuar kete ndjesi kur zgjedh gjerat e tua! Hajde,mos vono me??

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, do të bëhen prindër për herë të parë.

Jonida Vokshi tregon ndjesinë e të bërit shooping për beben