Showbiz

Jonida zbulon barkun në ditëlindjen më të bukur

Jonida zbulon barkun në ditëlindjen më të bukur

Jonida Vokshi po feston 34-vjetorin e saj në ditëlindjen më të bukur.

“Ne 34 vite te festuara,sot eshte me i lumturi per mua,pavaresisht situates.Zoti me ka bere dhuraten me te bukur ne jete,ty e vogla ime,qe po numeroj ditet per te te pare fytyren e per te te ndjere aromen
#34yearsold #31weekspregnant”, shkruan Jonida që ditët në karantinë po i kalon ëmbël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Edhe sot për ditëlindje ka vendosur të vishet elegante, me fustanin e ngushtë dhe të mos e kursejë barkun.