Showbiz

Ka karantinë e karantinë! Ja disa personazhe që s’duhet të ankohen dhe nuk po ankohen në fakt

Ka karantinë e karantinë! Ja disa personazhe që s’duhet

Të gjithë jemi në shtëpi, por jo me të njëjtat kushtet.

Disa po e ‘shijojnë’ kohën e izolimit në një oborr apo një ballkon me shumë gjelbërim, ku mund të shijojnë rrezet e diellit, ndërsa të tjerë thjesht e ‘shijojnë’ nga dritarja.

Disa nga personazhet e njohur të ekranit, po tregojnë se nuk janë shumë të mërzitur nga e gjitha kjo situatë falë një investimi aty ku banojnë.

Eranda Libohova

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po perpiqem t’i marr më të miren kesaj periudhe #unerrineshtepi#besafety#bepositive

A post shared by Eranda Libohova (@erandalibohova) on

Alketa Vejsiu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

! ! --- ! .

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Ledina Çelo


Miram Cani

Ka karantinë e karantinë! Ja disa personazhe që s’duhet

Jonida Maliqi

Ka karantinë e karantinë! Ja disa personazhe që s’duhet