Showbiz

Kam 12 vite që e njoh! Dj. Sardi flet për herë të parë për vajzën me të cilën do martohet

Kam 12 vite që e njoh! Dj. Sardi flet për herë të parë

Dj. Sardi i ka dhënë fund beqarisë dhe unaza që ka në gisht është një premtim për partneren. Ai nuk tregon shumë detaje për vajzën që ka në krah, vec faktit se njihen prej 12 vitesh.  

“Zgjodha atë, dhe jo faktin që është e panjohur. Mund të them që është shumë interesante dhe kemi 12 vite që pëlqehemi. Më në fund ia gjetëm telat njëri-tjetrit!”, thotë DJ. Sardi për “Story”.

Kam 12 vite që e njoh! Dj. Sardi flet për herë të parë

Lidhur me unazën që mban në gisht, ai thotë:

“Është një premtim që i kam bërë partneres, se do e dua gjithmonë. Dasmën kemi menduar diçka interesante, po s’dua ta zbuloj pa ardhur momenti”.