Showbiz

Kam një rrëfim për të bërë... Dua Lipa tregon si u njoh me të dashurin Anwar dhe jo vetëm

Kam një rrëfim për të bërë... Dua Lipa tregon si u

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tregon në një intervistë të veçantë, të bërë online, sesi u njoh me Anëar Hadid me të cilin ndodhet në një lidhje prej rreth 1 viti dhe po e kalojnë karantinën në Londër.

Dua kujton se ata u takuan në një mbledhje mes miqsh, barbekju. Ajo pranoi në episodin virtual të Ëatch Ëhat Happens Live se është një e dashur xheloze.

Kam një rrëfim për të bërë... Dua Lipa tregon si u

 “Kam një rrëfim për të bërë … personi të cilit i kam kontrolluar mesazhet ishte i dashuri im, i dashuri im aktual”, tha Dua.

Lidhja e tyre u zyrtarizua në shtator të 2019-s, kur u shfaqën si çift në Neë York Fashion Ëeek, por thashethemet nisën që në verë.  

E pyetur për shtatzëninë e motrës së Anëar, Gigi, ajo tha: “Po! Është një lajm shumë emocionues. Jemi shumë, shumë të emocionuar”.