Showbiz

Karantina i nxjerr bojën Brad Pitt-it

Karantina i nxjerr bojën Brad Pitt-it

I ka nxjerrë bojën në kuptimin e parë të fjalës dhe jo atë të figurshëm. Në pamundësi për të vizituar një sallon bukurie e për të lyer flokët, Brad që prej vitesh shfaqet biond, është bërë brun.

Karantina i nxjerr bojën Brad Pitt-it

56-vjeçari është fotografuar nga paparacët në Malibu ditën e djeshme.

Ylli i Hollivudit ( që mbetet i tillë, me flokë të verdhë a të zinj) kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë jeshile, me zinxhir.

*Burimi Daily Mail