Showbiz

Video/ 'Ç`kemi Brad, je shumë seksi'. Rrjeti po zien pas deklaratës së Jennifer Aniston

Video/ 'Ç`kemi Brad, je shumë seksi'. Rrjeti po zien pas

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u takuan virtualisht. Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett.

Si pjesë e skenarit Jenn iu drejtua Brad-it: Ç`kemi Brad, e di që je shumë seksi?

Ai qeshi i sikletosur. Si për ironi të fatit, ose i zgjedhur qëllimisht nga drejtuesi Morgan Freeman, edhe roli që Pitt mori, quhej Brad.

Jennifer e tha fjalinë me seriozitet e futur në rol, por fansat e ish-çiftit aq deshën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WE ARE NOT OKAY. ? The Brad and Jen virtual reunion was everything! ? See the best reactions to their scene together at the link in bio. (?: @coreresponse)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

Shanset që të dy të jenë bashkë janë të vogla. Pitt është lidhur me modelen Nicole Poturalski, 27 vjeçe, nënë e një djali.

*Burimi Daily Mail