Showbiz

‘Këta jemi ne’. Kastro Zizo poston foton e parë të partneres shtatzënë

‘Këta jemi ne’. Kastro Zizo poston foton e parë të

Kastro Zizo e dha lajmin se po bëhej baba për të tretën herë, nëntorin e kaluar dhe pritja e ëmbël qenka në ditët e fundit të saj. Këngëtari ka postuar një foto nga ditët e vetëkarantinimit në të cilën ai, partnerja dhe qenushi përkëdhelin bebin tek barku, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar ende. Ai ka një vajzë Nia dhe një djalë, Dankan nga martesat e mëparshme kështu që për gjininë këtë herë nuk ka aq kuriozitet.

‘Këta jemi ne’. Kastro Zizo poston foton e parë të

“Këta jemi ne”, shkruan Kastro përkrah fotos së tij.