Showbiz

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!

Kanë qenë në të njëjtin aktivitet bashkë dhe kanë shkrepur edhe foto sikur të ishin shoqe prej vitesh. Hailey Bieber dhe Selena Gomez i kanë dhënë kështu përgjigje përfundimtare fansave të kësaj të fundit se mes të dyjave nuk ka aspak urrejtje.

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!

Hailey, bashkëshortja e Justin Bieber e cila është sulmuar ashpër nga fansat e Selena Gomez si “ajo që i mori të dashurin”, është marrë shpesh në mbrojtje nga vetë këngëtarja, por me këto foto që do komentohen gjatë duket se i ka dhënë fund historisë së urrejtjes ndaj gruas që u lidh vetëm 4 muaj pas ndarjes me ish të dashurin e saj.

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!

Kjo foto s’do pushojë së komentuari për tre ditë!