Showbiz

Klipi i ri i John zbulon shtatzëninë e tretë të Chrissy Teigen

Klipi i ri i John zbulon shtatzëninë e tretë të Chrissy

Çifiti i dashur John Legend dhe Chrissy Teigen do të bëhen sërish prindër, për herë të tretë. Lajmi u zbulua në videoklipin të më të ri të këngëtarit John me titullin Wild. Dyshja tashmë kanë sjellë në jetë vajzën Luna dhe djalin Miles, por familja e tyre tashmë do zgjerohet me bebin e ri, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar.

Klipi i ri i John zbulon shtatzëninë e tretë të Chrissy

Klipi i ri i John zbulon shtatzëninë e tretë të Chrissy

Klipi e tregon në fund fare ku modelja shfaqet duke fërkuar barkun. Kënga e re fokusohet tek familja, ku shihen 41 vjeçari dhe Chrissy 34 vjeçe duke ecur së bashku në rërë me të vegjlit e tyre.