Showbiz

Ku është Meghan? Fansat të zemëruar pas fotos plot buzëqeshje të ditëlindjes së Princit Harryt

Ku është Meghan? Fansat të zemëruar pas fotos plot

Fansat mbretërorë janë zemëruar pasi Dukesha e Sussex, Meghan Markle u la jashtë fotove të shpërndara në rrjetet sociale ditën e sotme  për ditëlindjes së 36-të të Princit Harryt.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, Mbretëresha dhe Princi Charles dhe Dukesha e Cornwall postuan një galeri me foto nga ditëlindja,  por gruaja e Princit Harry, Meghan Markle nuk u shfaq në asnjë.

Ky veprim nxiti fansat mbretërorë të reagojnë përmes komenteve, ku shkruajnë se kjo ishte ana e errët e familjes mbretërore.