Showbiz

Kur pi Ledri, mirë që ka Sarën

Kur pi Ledri, mirë që ka Sarën

Sara Hoxha ka postuar një foto ku qëndron në timonin e makinës dhe ku i duket pak barku që ka nisur të rrumbullakoset nga shtatzënia.

Postimi në Instagram i dedikohet partnerit të saj, këngëtarit Ledri për të cilin me humor thotë se i jep ajo makinës kur Ledri pi, ndërsa ai i bën foto.

Sara dhe Ledri Vula janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar, kjo edhe për shkak të famës së këngëtarit simptatik.

Kur pi Ledri, mirë që ka Sarën

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I drive when he drinks, but he still gotta take that photograph ?

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on