Showbiz

Kush është Charli D`Amelio, vajza më e ndjekur në Tik Tok

Kush është Charli D`Amelio, vajza më e ndjekur në Tik Tok

Charli D`Amelio është personi i parë në botë që ka arritur 100 milionë ndjekës në Tik Tok. Në vetëm një vit ka kapur shifrën rekord në Tik Tok dhe 33 milionë ndjekës në Instagram.

Kush është Charli D`Amelio, vajza më e ndjekur në Tik Tok

Po ç`bën Charli që u pëlqen kaq shumë njerëzve?

Kush është Charli D`Amelio, vajza më e ndjekur në Tik Tok

Krijon koreografi të lezetshme që përpiqen të riprodhojnë më pas pjesa më e madhe e të rinjve të tjerë në Tik Tok.

Disa video të Charli-t, më të suksesshmes së Tik Tok mund t`i shikosh që tani.

@charlidamelio

be nice to your body please! you only have one!! ??

? original sound - Ace ??

*Artikulli i Roba Da Donne u përshtat në shqip nga Tiranapost.al