Showbiz

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly Cooper

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly

Sipas raportimeve të shumta , aktori Bradley Cooper është në lidhje me Huma Abedin, asistentja për shumë kohë e Hillary Clinton dhe ish-gruaja e kongresmenit Anthony Weiner.

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly

Page Six shkruan se të dy janë takuar për disa muaj pasi janë njohur gjatë një eventi të Vogue.

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly

Ndërsa nuk dihet se kur filloi romanca e tyre, Cooper dhe Abedin ishin të dy të pranishëm në Met Gala 2022 në maj. Megjithatë, ata u fotografuan veçmas në tapetin e kuq.

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly

Lajmi për lidhjen vjen më shumë se tre vjet pas ndarjes së Cooper me supermodelen Irina Shayk, me të cilën ai ndan një vajzë 5-vjeçare.

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly

Ndërsa Abedin ndan një djalë 10 vjeçar me Weiner, nga i cili u nda në vitin 2016 pas skandali që përfshiu politikanin.

Kush është Huma Abedin që përflitet si lidhja e re e Bradly