Showbiz

Kush nuk i ëndërron këto flokët kështu t’i bëjë në shtëpi. Masha që po reklamon edhe Rita Ora

Kush nuk i ëndërron këto flokët kështu t’i

Flokët e stilit me valë janë në modë dhe me pajisjet që kanë dalë në treg nuk ke nevojë as të shkosh tek parukierja, por i bën vetë nga shtëpia teksa shihesh në pasqyrë.

Rita Ora shfaqet në Instagram me ‘mashën valë’ duke bërë flokët dhe duke reklamuar produktin e linjës 'Mermaid Hair'. Për Rita Orën ëshë ndjesi e mirë të jesh vetë në gjendje të stilosh flokët e tu dhe e quan një moment të shkurtër por magjepsës. Ndjekësve të saj u bën thirrje ta blejnë.

Kush nuk i ëndërron këto flokët kështu t’i

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best friends ? Add to Cart ?

A post shared by Mermade Hair (@mermade.hair) on