Showbiz

Ledrit i plotësohet dëshira që kishte për këtë vit, por ndodhi një gabim!

Ledrit i plotësohet dëshira që kishte për këtë

Dy ditë më parë në ditëlindjen e tij Ledri Vula fryu qirinjtë dhe dëshirën e shprehu publikisht.

“Deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010”, shkroi reperi nga Kosova.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Sot dëshira e tij u bë realitet, me koncertin e parë që mbajti në një nga resortet e bregdetit të Durrësit.

Ledrit i plotësohet dëshira që kishte për këtë

Një numër i madh pushuesish, që me gjasë prisnin të dëgjonin sërish live këngëtarin pas muajsh i shkëputur nga skena për shkak të pandemisë, u mblodhën në një nga lokalet buzë detit.

Ledrit i plotësohet dëshira që kishte për këtë

Koncerti u mbajt në ambient të hapur, por nga ana tjetër mbajtja e maskave apo distanca fizike nuk u respektua, për shkak të numrit të lartë të fansave dhe faktit se s’mund të rrish pa kërcyer kur dëgjon Ledrin.

Ledrit i plotësohet dëshira që kishte për këtë