Showbiz

Leona Lewis bëhet nënë!

Leona Lewis bëhet nënë!

Leona Lewis ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Është vajzë dhe e ka Carmel Allegra.

Këngëtarja, 37 vjeçe e dha lajmin në Instagram dje vonë në mbrëmje, duke postuar një foto nga çastet e para me vajzën.

Leona Lewis bëhet nënë!

Fituesja e X Factor dhe bashkëshorti i saj, balerini dhe koreografi Dennis Jauch e pritën Carmel në 22 korrik të këtij viti.

Leona Lewis bëhet nënë!

“Dhe më pas u bëmë tre”, shkruan Leona Lewis në postim.

Çifti ka bashkë më shumë se 13 vjet.