Showbiz

Lori Hoxha në karantinë po zbulon sekrete, jo vetëm bukurie

Lori Hoxha në karantinë po zbulon sekrete, jo vetëm bukurie

Sonela Lamaj, mikja e Lori Hoxhës ka edituar dhe postuar një video nga pushimet e fundit, para karantinimit. Ato kanë bërë një video tutorial ku tregojnë disa sekrete bukurie dhe jo vetëm.

Lori tregon se e ka fytyrën të thatë, ka puçra, se nuk ka bërë aq sa duhet për t`i eliminuar ato dhe se nuk ka frikë nga rrudhat ndaj e fërkon fytyrën me peshqir sa të mundet.

Video është e gjatë, për të zbuluar më shumë, shikoje deri në fund. Bashkëngjitur me të vajzat kanë vendosur link për çdo produkt që përdorën në tutorial, ku mund të porositen online.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sonela Lamaj (@sonelalamaj) on

Tiranapost.al