Showbiz

Marc Anthony i jep fund beqarisë në dasmën para njerëzve, ligjit dhe Zotit

Marc Anthony i jep fund beqarisë në dasmën para njerëzve,

Rreth orës 19:30, të këtij 28 janari, Marc Anthony dhe Nadia Ferreira i thanë Po njëri-tjetrin. Të kapur për dore dhe duke parë njëri-tjetrin në sy, çifti u celebrua nga Francis X. Suarez, kryebashkiak i Miami.

Martesa u bë edhe para Zotit. At Jorge i bekoi dy të sapomartuarit, të cilat më pas shkëmbyen puthjen romantike. Romeo Santos, Maluma, Marco Antonio Solis dhe vëllai i Marc, Bigram Zayas ishin dëshmitarë të ceremonisë.

Marc Anthony i jep fund beqarisë në dasmën para njerëzve,

Me familjet e tyre në krah, këngëtari latin dhe modelja paraguaiane u martuan në një ceremoni të mbajtur në Muzeun e Artit Pérez në Miami.

Dasma kishte të ftuar çiftin Beckham, Salma Hayek, Lin Manuel Miranda, Luis Fonsi, madje edhe presidentë të disa vendeve të Amerikës Latine.

Kjo ishte ftesa e dasmës.

Marc Anthony i jep fund beqarisë në dasmën para njerëzve,

Nadia zgjodhi një fustan të bukur nusërie të dizajnuar nga Galia Lahav, kurse dhëndri u vesh me Christian Dior.