Showbiz

Margot Robbie shtatzënë për herë të parë

Margot Robbie shtatzënë për herë të parë

Margot Robbie është në pritje të ëmbël. Ylli i filmit Barbie, 34 vjeç, dhe bashkëshorti i saj Tom Ackerley po presin fëmijën e tyre të parë.

Këto janë fotot e shkrepura së fundmi në Liqenin e Como-s në Itali, ku aktorja shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Margot Robbie shtatzënë për herë të parë

Margot Robbie shtatzënë për herë të parë

Robbie dhe Ackerley, gjithashtu 34 vjeç, u takuan për herë të parë në vitin 2013 në xhirimet e filmit "Suite Française", ku ai ishte asistent regjisor dhe ajo ishte aktore.


Ata u martuan në dhjetor të vitit 2016 gjatë një ceremonie private në Byron Bay të Australisë.