Showbiz

Mark Zuckenberg do të bëhet baba për herë të tretë

Mark Zuckenberg do të bëhet baba për herë të tretë

CEO i Meta-s, Mark Zuckenberg dhe bashkëshortja e tij, Priscilla Chan do të bëhen prindër për herë të tretë.

Vetë Zuckenberg, ka dhënë lajmin në Instagram ku ka publikuar një foto me bashkëshorten teksa i mban dorën në bark dhe shkruan: Shumë dashuri. I lumtur të ndaj lajmi që Max dhe August do të kenë një motër tjetër vitin e ardhshëm.

Mark Zuckenberg do të bëhet baba për herë të tretë

Çifti u takuan në një festë në Universitetin e Harvardit në vitin 2003, dhe tetë vjet më vonë, në vitin 2012, ata u martuan.