Showbiz

Mark Zuckerberg bëhet baba për herë të tretë

Mark Zuckerberg bëhet baba për herë të tretë

Mark Zuckerberg është bërë baba për herë të tretë. Ai dhe gruaja e tij, Priscilla Chan njoftuan ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Mark Zuckerberg bëhet baba për herë të tretë

“Mirë se erdhe në botë, Aurelia Chan Zuckerberg! Bekimi ynë i vogël.”, ka shkruar çifti në një postim në Instagram.

Dyshja kanë edhe dy vajza të tjera, 5 dhe 7 vjeç.