Showbiz

Martha Stewart konfirmon se ka një të dashur

Martha Stewart konfirmon se ka një të dashur

Martha Stewart në 'Watch What Happens Live With Andy Cohen', zbuloi se nuk është vetëm. Personaliteti në botën e medias dhe biznesit, që e ka festuar 80-vjetorin këtë vit, tregoi se po del me dikë.

Ndonëse ishte e rezervuar me detajet e konfirmoi lidhjen e re.

Martha është divorcuar nga bashkëshorti që në 1990-ën dhe nga ajo martesë ka një djalë.

Ndërkohë emrin e të dashurit nuk e zbuloi.