Showbiz

Martin Short mohon se është në një lidhje me Meryl Streep: Jemi miq të ngushtë!

Martin Short mohon se është në një lidhje me Meryl Streep:

Pas thashethemeve se ndodhet në një lidhje dashurie me Meryl Streep, Martin Short ka vendosur pikat mbi i.

I ftuar në një intervistë aktori i Only Murders in the Building është shprehur se me Streep ka vetëm një miqësi të ngushtë dhe asgjë më tepër.

Thashethemet nisën pasi të dy u shfaqën afër gjatë Golden Globes, por Martin i mbylli pretendimet, duke thënë se ata "nuk janë çift”.