Showbiz

Matthew McConaughey zbulon se babai i tij vdiq gjatë seksit: Askush dhe asgjë nuk mund ta vriste atë, përveç mamasë

Matthew McConaughey zbulon se babai i tij vdiq gjatë seksit: Askush dhe

Matthew McConaughey ka ndarë detaje të marrëdhënies së paqëndrueshme të prindërve të tij dhe se si ajo mori fund.

Fituesi i Oscar zbuloi në kujtimet e tij "Greenlights" se babai i tij, James McConaughey, vdiq duke bërë seks me nënën e tij, Kay. Kështu e kishte parashikuar edhe vetë ai, siç kujton aktori.

“Kam marrë një telefonatë nga nëna ime. 'Babai yt vdiq', më tha. Gjunjët e mi u prenë”, shkruan McConaughey në një fragment të ndarë nga People .

“Nuk mund ta besoja. Ai ishte babai im. Askush ose asgjë nuk mund ta vriste atë. Përveç nënës. Ai gjithmonë më thoshte mua dhe vëllezërve të mi, 'Djema, kur të vdes, do të jem duke bërë dashuri me nënën tuaj'. Dhe kështu ndodhi. Ai pësoi atak në zemër.”

Aktori i "Beach Bum", i cili lindi pasi prindërit e tij u martuan me njëri-tjetrin për herë të tretë, e karakterizoi lidhjen e tyre si "Oqeani Paqësor në një stuhi".

"Ata ishin, nganjëherë, të dhunshëm," ka thënë ai për People.

Babai i tij vdiq në vitin 1992. Nëna tani është 88 vjeç.