Showbiz

Mbretëresha sapo e quajti Meghan-in Dukeshë

Mbretëresha sapo e quajti Meghan-in Dukeshë

Meghan feston ditëlindjen dhe profili zyrtar i familjes mbretërore në Instagram “The Royal Family” e uroi pak minuta më parë.

Mbretëresha sapo e quajti Meghan-in Dukeshë

“Gëzuar ditëlindjen Dukesha e Sussex”, shkruhet në foton e saj me mbretëreshën. Vështirë që të jetë një gabim. U tha se pas largimit nga mbretëria, Meghan dhe Harry hiqnin dorë gjithashtu nga titujt. Ata nuk ishin më dukë. Urimi i mbretëreshës i ngatërroi pak gjërat.

Do duhet shpjegimi i ekspertëve për të kuptuar më shumë.