Showbiz

Mbreti Charles ngjitet në skenën e Operës Mbretërore dhe përgëzon Ermonela Jahon

Mbreti Charles ngjitet në skenën e Operës Mbretërore dhe

Sopranoja Emonela Jaho është takuar dhe ka marrë përgëzimet e Mbretit të Anglisë, Charles III, teksa performoi në skenë në nder të Sir Antonio.

Ermonrla Jaho ka ndarë disa fotografi krah mbretit në Facebook, ndërsa shkruan se ishte e pranishme në Royal Opera House.

Performanca gala u mbajt për nder të Sir Antonio, drejtori i muzikës operistike, i cili largohet pas 22 vitesh si drejtor muzikor në Shtëpinë e Operës Mbretërore.