Showbiz

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në hapat e parë të karrierës

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Mbushi plot 50 vjeç ditën e djeshme. Por Naomi Campbell është një nga ato rastet ku vitet mbeten thjesht numra. Naomi Campbell e lindur në Britani konsiderohet si një prej modeleve ikonë më të famshme në botë dhe elegancën e ka ruajtur edhe përgjatë gjithë këtyre viteve.

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Me rastin e ditëlindjes, Naomi është bërë nostalgjike ku pa postuar foto qëkur ishte një foshnje, ku falendëron nënën që e solli në jetë.

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Po ashtu ka publikuar foto kur ishte vetëm tre vjeçe.

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Dhe momentet e para të karrierës kur ishte ende adoleshente.

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

Mbushi 50 vjeç. Naomi Campbell zbulon fotot kur ishte bebe dhe në

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Where it all began ?? #STEVEN MEISEL

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on