Showbiz

Megan Fox flet për pasiguritë në lidhje me trupin e saj

Megan Fox flet për pasiguritë në lidhje me trupin e saj

Ylli i "Transformers"Meghan Fox pranoi se lufton me imazhin e saj të trupit pavarësisht se njihet në botë si një simbol seksi.

"Po, kam dismorfi të trupit. Kam shumë pasiguri të thella, "tha Fox, 35 vjeç, në një intervistë të përbashkët me të dashurin Machine Gun Kelly për British GQ Style .

Megan Fox flet për pasiguritë në lidhje me trupin e saj

"Ne mund të shikojmë dikë dhe të mendojmë," Ai person është kaq i bukur. Jeta e tyre duhet të jetë kaq e lehtë. Ata me shumë mundësi nuk ndihen kështu për veten e tyre, "shpjegoi ajo.

Fox dhe i dashuri i saj, Kelly u takuan gjatë xhirimit të filmit të Randall Emmett "Midnight in the Sëitchgrass" pas ndarjes së saj nga bashkëshorti, Brian Austin Green pas gati një dekade martese.

Tiranapost.al