Showbiz

Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të ‘American Music Awards’, edhe dy shqiptare

Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të

Është mbajtur mbrëmjen e djeshme “ American Music Awards”. Yjet e muzikës iu rikthyen tapetit të kuq, kaq shumë të munguar këtë vit.

Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Bebe Rexha
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Dua Lipa

Si në çdo rast, edhe këtë herë, mediat e huaja kanë bërë një klasifikim të të veshurave më bukur dhe mes listës së gjatë janë dy shqiptare: Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Në vazhdim si të veshurat më mirë janë cilësuar J.Lo, Paris Hilton dhe për më shumë shiko fotot.

Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Paris Hilton
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Laverne Cox
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Ciara
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Cara Delevigne
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Jennifer Lopez
Mes të veshurave më mirë në tapetin e kuq të
Megan Fox

Burimi Glamour