Showbiz

Mesazh nga një vajzë që s’ka turp, i cili po përhapet kudo në rrjet!

Mesazh nga një vajzë që s’ka turp, i cili po përhapet

Ishte ndër të parat që reagoi fillimisht në rrjetet sociale, për rastin e abuzimit të 15-vjecares në Babrru të Kamzës, më pas e pamë në protestë ditën e djeshme, ndërsa sot mesazhin e saj e jep edhe në emisionin që drejton.

Dojna Mema, duke e cilësuar veten si vajza që s’ka turp, tregon se çfarë është tabu në Shqipëri dhe sesi gjërat e paligjshme janë të zakonshme.

Një mesazh që tashmë po përhapet kudo në rrjet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NGA NJE VAJZE QE S’KA TURP! Shihemi neser ne program! @topchannelalbania

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Lexo me shume: