Showbiz

Naomi dhe video kurioze e super modeles në prapaskenë

Naomi dhe video kurioze e super modeles në prapaskenë

Teksa po priste në prapaskenë, për t’i dhënë edhe një dorë të fundit make up-it të saj, supermodelja e viteve ’90 Naomi Campbell shfaqet e magjepsur nga modelet me të cilat ajo po ndan backstage-n.

Në një video të postuar nga "Vogue Magazine” modelja e cila po merr pjesë në sfilatën Pranverë 2023 të Burberry në Londër shfaqet duke pritur radhën e saj për të sfiluar po njëkohësisht edhe duke bërë shopping.