Showbiz

Ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë pas nëntë muajsh lidhje. Lajmi është bërë i ditur nga The Hollywood Reporter dhe është shpërndarë kudo më pas.

Ata u lidhën për herë të parë në tetor 2021. Thuhet se janë ndarë miqësisht këtë javë. Shkak thuhet se janë bërë distanca dhe oraret.

Ata bënë paraqitjen e tyre të parë në tapetin e kuq si çift në darkën e Shoqatës së Korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë, në fund të prillit.

Ata të dy u shprehën se ishin të lumtur me njëri-tjetrin. Chris, nëna e Kim tregoi se ai e bënte të qeshte dhe kjo ishte shumë e rëndësishme.

Por siç duket kaq ishte.