Showbiz

Në kohë koronavirusi, Ledri Vula vendosi ta bënte zyrtare lidhjen

Në kohë koronavirusi, Ledri Vula vendosi ta bënte zyrtare lidhjen

Lidhjen e reperit Ledri Vula me një vajzë të quajtur Sara Hoxha me gjasë që shumë nga fansat e tij e dinin prej kohësh.

Por pavarësisht se ishin parë dhe fotografuar në evente të ndryshme, sot për herë të parë Ledri vendosi që ta zyrtarizonte lidhjen me një postim në Instagram.

Në kohë koronavirusi, Ledri Vula vendosi ta bënte zyrtare lidhjen

Nuk ka asnjë përshkrim veç emoji-t të zemrës dhe tag-u që të çon te profili i partneres së tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Pavarësisht se postimet në profilet e tyre tregojnë të njëjtat vende, një foto nuk i kishte bashkuar të dy deri më sot.