Showbiz

Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani reagon për herë të parë pas lindjes!

Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani reagon

Pak orë pas lindjes moderatorja Arbana Osmani, e cila sot u bë sot nënë për herë të dytë, reagon me një postim për djalin e sapoardhur në jetë.

Nënë për herë të dytë, Arbana Osmani reagon

“Nje Diell i vogel na shndriti sot. Faleminderit per te gjitha bekimet tuaja, Ju dua”, shkruan Arbana në një foto bardhezi ku shfaqen duart e familjes, të sapolindurit me djalin Jon dhe të Eduart Grishajt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nje? Diell i voge?l na shndriti sot?? Faleminderit pe?r te? gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Lajmin për lindjen e djalit të pagëzuar me emrin Diell e dha babai i tij, Grishaj, me një foto ku shfaqej me të në krah.