Showbiz

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin bërë prindër, ja si do të dukeshin fëmijët e tyre

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

Të gjithëve na pëlqen të shikojmë marrëdhëniet romantike të filmave tanë të preferuar e personazheve televizivë dhe gjithmonë shpresojmë që historitë e tyre të dashurisë të përfundojnë në martesë dhe një shtëpi të mbushur me fëmijë. Dhe aktorët në shfaqjet dhe filmat tanë të preferuar janë aq të mirë në rolet e tyre, sa nuk mund të mos duam që ndjenjat e tyre të vazhdojnë në jetën reale.

Por le të imagjinojmë si do të dukeshin fëmijët e çifteve të famshëm nga filmat dhe serialet e njohura.

 

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Facundo Arana and Natalia Oreiro

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Leonardo DiCaprio and Kate Winslet

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Chris Noth and Sarah Jessica Parker

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Matthew Perry and Courteney Cox

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

David Duchovny and Gillian Anderson

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Richard Gere and Julia Roberts

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Jason Priestley and Jennie Garth

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Tom Cruise and Nicole Kidman

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Colin Firth and Renée Zellweger

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Bruce Willis and Cybill Shepherd

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Robert Pattinson and Kristen Stewart

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

 

Adam Sandler and Drew Barrymore

Nëse këto çifte të famshmish do të ishin

*Artikulli i marrë nga Bright Side. Përkthyer dhe përshtatur për Tiranapost.al.