Showbiz

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e kuq të MTV

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Jennifer Lopez, Sofia Carson, Paris Hilton dhe Vanessa Hudgens ishin ndër yjet që kaluan në tapetin e kuq në MTV Movie & TV Awards 2022, që u mbajt të dielën mbrëma në Barker Hangar në Santa Monica.

Ceremonia u drejtua nga Vanessa Hudgens, e cila bëri një sfilatë të vërtetë me veshjet e saj, përfshirë edhe një fustan blu mahnitës nga Vera Wang Haute në tapetin e kuq.

Jennifer Lopez mori pjesë në këtë ngjarje për të pranuar Generation Award dhe u befasua kur mësoi se ajo gjithashtu fitoi çmimin për këngën më të mirë, nga Marry Me e vitit 2022.

Më poshtë keni një listë me yjet e mbrëmjes të fotografuar në tapetin e kuq.

Olivia Rodrigo veshur me Jean Paul Gaultier

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Paris Hilton

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Jennifer Lopez me Monot

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Riley Keough me Gucci

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Sydney Sweeney me Miu Miu

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Vanessa Hudgens me Vera Wang Haute

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Sophia Di Martino

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Jenna Ortega me Valentino

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Sofia Carson me Iris van Herpen

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Maria Bakalova me Dolce & Gabbana

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Rachel Lindsay

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Glen Powell

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Jay Ellis me Dolce & Gabbana

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e

Pablo Schreiber

Nga Jennifer Lopez te Vanessa Hudgens, si u veshën yjet në tapetin e