Showbiz

Nga salla e lindjes, tek ditëlindja e parë. Elita poston videon dedikuar Zërit

Nga salla e lindjes, tek ditëlindja e parë. Elita poston videon

Zëri bën 1 vjeç sot dhe mami Elita ka ndarë foto dhe fragmente videosh të papublikuara më parë. Ato nisin me sallën e lindjes dhe takimin e tyre të parë, për të vazhduar me momentet më të ëmbla të rritjes së tij dhe me të qeshurat që buçasin nëpër shtëpi.

Pas videos nuk mungon as urimi i saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

“Urime ditlindjen shpirt i shpirtit ♥

Dashuria ndaj femijes tend eshte e vetmja her qe ti e kupton qe fjalet jane shume te vogla dhe s’kane vlere te madhe per te shprehur dashurine qe ndjen mbrenda vetes!! Te don nana dhe babi sa me ska!!

E paq shendeti e dashurine gjithe jeten!

Urime Zëri jone♥”.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije